O Mnie

„Jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody – dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z  telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej. Pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleeksspresie, Kurierze, TVP3.

Obecnie jest prezenterem pogody w telewizji TVN, a na co dzień współpracuje z jednym z najchętniej oglądanych programów śniadaniowych – Dzień Dobry TVN.

Sympatyczny, uśmiechnięty, pełen pozytywnej energii, doceniany i uwielbiany przez widzów stara się zarazić ich swoją ciekawością świata. Dużo podróżuje – nie tylko z kamerą DDTVN, ale również prywatnie. Każdego roku z prognozami pogody DDTVN przejeżdża tysiące kilometrów, odwiedza setki miejsc i ludzi. To jego widzowie pytają gdzie warto pojechać, gdzie wypocząć, gdzie złapać oddech i na chwile oderwać się od rzeczywistości.

Ma na koncie wiele wyróżnień i nagród (m.in. Nagroda Stowarzyszenia Dziennikarzy RP za debiut dziennikarski, 2 nominacje do Telekamer). Jak sam mówi: teraz czeka już tylko na Wiktora, i Oskara . Często angażuje się w akcje charytatywne i społeczne. Jest ambasadorem stowarzyszenia „Warto jest pomagać” i  Drużyny Szpiku, z którą odwiedza małych pacjentów na oddziałach onkologicznych – między innymi za to otrzymał nominację w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności. Znakomicie prowadzi duże imprezy masowe, gale i koncerty, a także konferencje prasowe i  wydarzenia medialne (prowadził mi.in. Imprezy WOŚP, koncerty Bajm , Piersi, Budka Suflera, pokazy mody Ewy Minge, Bernarda Hanaoki, Macieja Zienia, oraz wiele imprez telewizji TVN i  innych eventów dla firm prywatnych, banków i korporacji).

Korzystając ze swojego wieloletniego dziennikarskiego doświadczenia prowadzi także szkolenia medialne. Szkolił między innymi rzeczników prasowych Policji, Straży Pożarnej, Poczty Polskiej, a na stałe współpracuje z Akademią Dziennikarstwa i  Realizacji Dźwięku w Warszawie wykładając dla studentów Metody i techniki prezentacji publicznych”

Facebook
INSTAGRAM